Tafeltennisvereniging TTV Ede Logo TTV Ede

Voor jong, oud, prestatie, recreatie, eigen zaal, eigen bar, open en gezellig!

Contactpersonen TTV Ede

Bestuur Naam Mail adres
Voorzitter Wim Spelt voorzitter@ttvede.nl
Technische zaken Yorick Schurink tz@ttvede.nl
Algemene zaken Peter Groen az@ttvede.nl
Secreatris Martha van Santen secretaris@ttvede.nl
Bar & Gebouw Remon Langius bar.gebouw@ttvede.nl
Penningmeester Remco Bosch penningmeester@ttvede.nl

Coördinatoren
AVG Privacy AVG Coördinator avg@ttvede.nl
Competitie senioren Vincent Spiering sws@ttvede.nl
Competitie jeugd Yorick Schurink (ai) jws@ttvede.nl
Ledenadministratie Martha van Santen ledenadministratie@ttvede.nl
Zaal verhuur Remon Langius bar.gebouw@ttvede.nl
Bedrijfscompetitie (BTC)
PR van BTC Jan Mostert
Eip Janssen btc@ttvede.nl
Externe Toernooi Alice Barendrecht toernooien@ttvede.nl
VrijWilligersCoördinatorVacature vwc@ttvede.nl
Public Relations Wim van Ooijen pr@ttvede.nl
Grote Club Actie Wim van Ooijen gca@ttvede.nl
Sponsor Commissie<Info klik hier> sponsor@ttvede.nl
Kleding Jan Mostert (ai) kleding@ttvede.nl
Batjes/Rubbers/etc Michiel Schimmel materiaal@ttvede.nl
55+ Coordinator Wout vd Groep 55plus@ttvede.nl

Trainers
Jeugdzaken Beginnens trainer jeugd
Gevorderden trainer jeugd hoofdtrainer@ttvede.nl
Beginners trainer senioren 

Gebouwbeheer
Hans Andeweg Coördinator gebouw@ttvede.nl
Wim van Ooijen